نوشابه انرژی زا کلاسیک 

نوشابه انرژی زای تی رکس، ترکیب فوق العاده ای از کافئین، تائورین، مالتو دکسترین و شکر است.
این محصول به همراه طعمی جادویی از کشور آلمان که طعم دهنده شبه طبیعی توتی فروتی است، محصولی دلخواه مصرف کنندگان ایرانی را با کیفیت عالی به ارمغان آورده است.
اضافه شدن ترکیبی کامل از ویتامین های گروه B در انرژی زای تی رکس آن را تبدیل به بمبی از ویتامین های ارزشمند B (B3,B5,B6,B12) نموده و لقب B-BOMB را بدان بخشیده است. استفاده از ترکیب جادویی انرژی زای تی رکس، علاوه بر بالا بردن انرژی و تمرکز، هیجان و لذت بی نظیری را برای مصرف کنندگان به همراه خواهد داشت.

مصرف ویتامین B  چه منافعی برای بدن ما خواهد داشت؟

  • ارتقای فرآیند تولید انرژی در سلول ها
  • بهبود سیستم انتقال عصبی و تمرکز
  • بالا بردن عملکرد متابولیسم سلول های خونی که منجر به افزایش سطح ایمنی بدن می گردد
  • کمک به کبد برای عملکرد بهتر بر روی چربی ها
  • کمک به تشکیل گلبول های قرمز خون

نوشابه انرژی زا جینسینگ

جینسینگ به چندین گونه‌ی مختلف از گیاهان کوتاه، با روند رشد آهسته و ریشه‌ی گوشتی اطلاق می‌شود که خواص درمانی فراوانی دارد و یکی از محبوب‌ترین داروهای گیاهی به‌شمار می‌رود. پیشگیری از سرطان  و کاهش استرس فقط چند تا از خواص جینسینگ هستند.

نوشابه انرژی زا جینسینگ تیرکس علاوه بر دارا بودن ویتامین های گروه B ، دارای عصاره طبیعی گیاه جنسینگ می باشد که موجب افزایش نیروی جسمانی ، بهبود حافظه ، رفع خستگی و … خواهد شد.

نوشابه انرژی زا ویتامین سی

نوشیدنی انرژی زا ویتامین C تی رکس علاوه بر دارا بودن ویتامین C دارای مقادیر قابل توجهی از  ویتامینهای B2, B3, B6   و همچنین تائورین و کافئین نیز می باشد. وجود ویتامین های گروه B و همچنین اسید آمینه تائورین و کافئین در این نوشیدنی موجب عملکرد بهتر مغز و افزایش تمرکز می گردد و همچنین کافئین باعث افزایش عملکرد شناختی مغز و حافظه می گردد.

شبکه های اجتماعی